Strona: 2018 MTK Polańczyk / Lean Academy

5 - 8 czerwca  2018 r.

w Berezka w Bieszczadach

Tematyka Konferencji

1. Podstawy teoretyczne automatyzacji, normalizacji i standaryzacji w projektowaniu i wytwarzaniu wyrobów i maszyn zmodularyzowanych.
  2. Systemy informacyjne i informatyczne wspomagające automatyzację projektowania i wytwarzania wyrobów zmodularyzowanych.
  3. Wspomaganie systemów zautomatyzowanej produkcji z pomocą rozwiązań zmodularyzowanych.
  4. Projektowanie i realizacja współzależnych systemów wytwarzania zmodularyzowanych wyrobów, ich produkcji oraz organizacji tej produkcji.
  5. Przykłady innowacyjnych rozwiązań w systemach projektowania i wytwarzania zmodularyzowanych maszyn i ich efektywność.
  6. Zmodularyzowane systemy wspomagania eksploatacji wyrobów maszynowych, systemów ich wytwarzania i podtrzymywania zdatności.
  7. Problemy rekonstrukcji, restrukturyzacji i modernizacji systemów tradycyjnych przekształcanych w systemy zmodularyzowane.
  8. Właściwości użytkowo-eksploatacyjne i ekonomiczne systemów zmodularyzowanych i ich wpływ na otoczenie socjalne.
  9. Zmodularyzowane systemy zapewnienia bezpieczeństwa w zautomatyzowanych systemach wytwarzania i eksploatacji.
  10.  Problemy kształcenia specjalistów z zakresu projektowania, wytwarzania i eksploatacji systemów zmodularyzowanych.

Patronat Medialny Konferencji

Kwartalnik naukowo-techniczny „Technologia i Automatyzacja Montażu”

Miesięcznik naukowo-techniczny „Przegląd Mechaniczny”

Języki Konferencji