Strona: Ciągłe doskonalenie podstawą sukcesu! / Lean Academy

Ciągłe doskonalenie podstawą sukcesu!

2023-11-17

W dniu dzisiejszym grupa studentów Politechniki Rzeszowskiej kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji uczestnicząca w projekcie Lean Learning Academy Polska https://leanacademy.wbmil.prz.edu.pl/ zakończyła swoją pierwszą przygodę z Pratt & Whitney Rzeszów.

Kolejny intensywny dzień pełen merytorycznych i emocjonujących dyskusji zakończył się przedstawieniem przez studentów propozycji usprawnień, które można wprowadzić w obszarze produkcji PWR na wydziale remontów silników lotniczych. Organizacja tego bardzo złożonego i wymagającego procesu naprawy silnika dała młodym i zaangażowanym studentom wiele okazji do zaprezentowania swoich umiejętności.