Strona: Cyfryzacja przemysłu / Lean Academy

Cyfryzacja przemysłu

2023-11-07

Proces cyfryzacji w PWR jest jednym z priorytetów firmy. Dziś grupa studentów z Politechniki Rzeszowskiej z kierunku Inżynieria Produkcji zaprezentowała swoje projekty aplikacji komputerowych wspierających pracę pracowników produkcyjnych, opracowane zgodnie z metodologią Design Thinking opracowaną w ramach projektu Planet4.

Ta ciekawa współpraca przemysłu z uczelnią pozwala studentom lepiej zrozumieć potrzeby pracowników firmy, a firmie poznać ciekawe rozwiązania.