Strona: Pokolenie Z w akcji! / Lean Academy

Pokolenie Z w akcji!

2023-12-05

Kierownictwo Pratt & Whitney Rzeszów wysłuchało prezentacji studentów Politechniki Rzeszowskiej z kierunku Inżynieria Produkcji.

Młode, ambitne i kreatywne zespoły wnoszą do firmy świeże spojrzenie i wiedzę o najnowszych technologiach, które mogą wspierać procesy realizowane w systemie produkcyjnym skupionym na człowieku.

Prezentowane projekty powstały przy ścisłej współpracy studentów z pracownikami PWR, zgodnie z metodologią Design Thinking opracowaną w ramach projektu Planet4.

W ramach procesu dydaktycznego realizowanego na bazie umowy pomiędzy Politechniką Rzeszowską a Pratt & Whitney Rzeszów, studenci biorący udział w projekcie Lean Learning Academy Polska analizowali aktualne wyzwania stojące przed firmą i proponowali innowacyjne rozwiązania.

20231205_1344341.jpg