Strona: Wielostronne korzyści współpracy uczelni z przemysłem w realizacji dydaktyki! / Lean Academy

Wielostronne korzyści współpracy uczelni z przemysłem w realizacji dydaktyki!

2024-01-28

Projekt Lean Learning Academy Polska w Pratt & Whitney Rzeszów!

Studenci Politechniki Rzeszowskiej, kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, biorący udział w projekcie wspierają firmę nowym spojrzeniem na znane wyzwania. Pracownicy PWR mają realny wpływ na przygotowanie młodych ludzi do pracy w przemyśle.

Główne korzyści dla studentów – dla firmy – dla nauczycieli:

• Zaangażowanie studentów w pracę nad realnymi wyzwaniami przemysłowymi
  • Interakcje z ekspertami z przemysłu
  • Świeże spojrzenie na codzienne życie przedsiębiorstwa, które studenci wnoszą do firmy
  • Identyfikacja różnic pomiędzy teorią a praktyką

20231212_130637.jpg

Studenci prezentują przed kierownictwem Wydziału proponowane przez siebie rozwiązania