Strona: VI Spotkanie Grupy Roboczej LLA / Lean Academy

VI Spotkanie Grupy Roboczej LLA

15 listopada 2013 r. odbyło się VI spotkanie GR LLA. Spotkaliśmy się w firmie Bester Sklejki Sp.j. w Łańcucie. Tym razem na spotkanie zaprosiliśmy studentów ostatnich lat kierunku "Zarządzanie i Inżynieria Produkcji", którzy już niedługo będą pracownikami podkarpackich przedsiębiorstw.

Miejsce Spotkania

BESTER SKLEJKI sp. j.

ul. Kolejowa 5A.

37-100 Łańcut

Program Spotkania

08.30-08-50 - Przywitanie gości przez Właścicieli Firmy oraz krótkie przedstawienie Firmy

08.50-09.00 - Przedstawienie celów spotkania przez Kierownika LLA Polska

09.00-10.30 – Zwiedzanie Firmy

10.30-10.45 – Przerwa na kawę

10.45–13.15 – Przedstawienie problemów firmy i ustalenie projektów do realizacji

13.15-13.30 – Podsumowanie i zakończenie spotkania przez Kierownika LLA Polska

"Miło spotykać się w rodzinnej firmie, która została zbudowana na marzeniach. Miło widzieć, jak jej właściciele marzenia przekuwają w miejsca pracy. Miło widzieć zaangażowanie, otwartość i zrozumienie dla potrzeby wdrażania nowoczesnych metod zarządzania produkcją. Dla naszych studentów to spotkanie jest pierwszym z wielu. Będą się uczyć ale i staną się łącznikiem między Uczelnią rozpowszechniającą nowoczesne metody a praktyką przemysłową, gdzie te metody będą mogli zastosować w praktyce dla uzyskania, miejmy nadzieję, obopólnych korzyści."

Kierownik Lean Learnig Academy Polska

Dorota Stadnicka